Kaçkar Vadisi gps verileri (kml-gpx)

Harita, Gps, Google Earth verilerinizi bizimle paylaşın.

Kaçkar Vadisi gps verileri (kml-gpx)

Mesajgönderen yseferoglu » 03 Eyl 2011 14:05

Resim

Huser-Lordeçur-Aşağı Kaçkar-Yukarı Kaçkar-Avusor yaylalarını kapsayan 2011 Ağustos ayında kaydedilmiş gps verileri.

Beyaz çizgiyle belirtilmiş Ayder-Huser patikası sık kullanılan belirgin bir patikadır. Ayder'de bukla otelin hemen üstünden başlar.
Resimler için viewtopic.php?f=4&t=133
Beyaz çizgiyle belirtilmiş Huser-Aşağı Kaçkar patikasının orta kesimleri az kullanıldığı için biraz kapanmıştır. Gps'siz sisli havada geçilmesini tavsiye etmem.
Sarı çizgiler araç yoludur Hacızeni-Huser arası 4x2 araçlarla da çıkılabilir fakat en az 1 2 gün yağmur yağmamış olması yada 2 3 saat güneş yemiş olması gerekir.
Lordeçur-Aşağı Kaçkar arası yol biraz daha bozuktur ve Aşağı Kaçkar'a yaklaştıkça bozukluk artmaktadır.

Gps Dosyası:
http://www.kackar.org/dosyalar/gps/kackarvadisi.zip
yseferoglu
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: Kaçkar Vadisi gps verileri (kml-gpx)

Mesajgönderen hypnotod » 05 Mar 2012 16:30

Çok teşekkürler sayın seferoğlu güzel bir parkur daha önce yapmamıştım bu güzergahı ve bu sene için iyi bir alternatif olacak bana.Artvin taraflarından benim yapmış olduğum rotalarım ve gps verileri var ancak forum kaçkar bölgesine yönelik olduğundan buraya göndermedim.Hatila Milli parkı,maçahel,karçal,arsiyan vb yerlerden kamplarıma ait gps ler lazım olursa gönderebilirim.
hypnotod

Mesajgönderen yseferoglu » 05 Mar 2012 18:50

Merhaba, Artvin tarafının gps verileri gönderirseniz foruma eklerim sorun değil, siz kendinizde ekleyebilirsiniz zaten kaçkarların bir ayağıda Artvinde. Ayrıca Kaçkar 2011 Çat Köy Ayder dosyasının linkini düzelttim bilginiz olsun.
yseferoglu
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen mkirdi » 05 Mar 2012 20:55

merhaba bu gp verilerini sabırsızlıkla zellikle bisikletle yapabilcegim çok fazla güzergash olmasını bilmek bizileri mutlu edecek...
mkirdi

Dön Harita, Gps, Google Earth Verileri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot] ve 1 misafir