1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

kurban'da ayder

Gönderilme zamanı: 12 Kas 2010 11:29
gönderen dent
merhaba
kendi arabam ve 8 yaşındaki oğlumla ayder yöresini gezmek istiyorum.uzun olmayan yürüyüşler yapabildiğimiz için arazi aracı olmayan bir otomobille ulaşılabilecek son noktalar hakkkında bilgi verebilecek kimse varsa şimdiden teşekkür ederim.

Re: kurban'da ayder

Gönderilme zamanı: 12 Kas 2010 12:36
gönderen yseferoglu
Çamlıhemşine geldiğinizde sol taraf Ayder yolu sağ taraf çat-zilkale yoludur. Arabanızla kar yoksa Ayder'in biraz daha üst tarafındaki galer düzü denilen yere kadar gitmeniz mümkün, burada birkaç ufak tefek çadır tesis mevcut. Aracınızın altı biraz yüksekse Kavrun Yaylası'na kadar gidebilirsiniz, yollar çokta iyi değildir. Diğer tarafta ise yollar Çat'a kadar taş döşenmiş yani zilkale çat geziside yapabilirsiniz.

Re: kurban'da ayder

Gönderilme zamanı: 12 Kas 2010 15:35
gönderen dent
teşekkür ederim

Re: kurban'da ayder

Gönderilme zamanı: 12 Kas 2010 15:46
gönderen keselioglu
Biz de 4 kişi gitmeyi düşünüyoruz. Çadır ve ekipman götüreceğiz ama diğer kalacak yer alternatifleri nelerdir ve bayram dolayısıyla doluluk ne olur?

Re: kurban'da ayder

Gönderilme zamanı: 13 Kas 2010 11:03
gönderen yseferoglu
Google'a Ayder Otel yazıp arama yaparsanız Ayder'deki hemen hemen her otel ve pansiyon'un web sitesi görebilirsiniz. (Sis, Kalegon, Bukla, Serender, Koru, Zafran vb.) Gerekli bilgiyi buradan alabilirsiniz.